Ne Dediler ?

Müşterilerimizin Neler Söylediği

One Tech Bilişim (Şapkalı Çocuk Web & Reklam Hizmetleri) ile çalışanlar ne demiş...

Firmamız gelişen ekonomik rekabete entegre olabilmek için OneTech Bilişim ile çalışmaktadir.Teşekkürler OneTech
/
Aytaç KOP
ÇAĞAN PETROL İNŞAAT NAKLİYAT GIDA KİMYA AS
İşinin ehli birisi her konuda bilgili ve destek konusunda çok yardımcı oluyor.Hizmetlerinden çok memnun kaldım.Verdiğimiz işi belirttiği tarihte bitirdi.Başka işlerde tekrardan görüşmek dileğiyle...
/
nuh özbudun
OneTech Bilişim ile internet ortamında tanıştık. Şu ana kadar bir çok projede beraber çalıştık. Her ihtiyacımıza sanki kendi işleriymiş gibi özen gösterdiler. Ne zaman ne istesek çok kısa bir süre içinde yardımcı oldular. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederiz.
/
Mahir ÇAĞLAR
Karsam Yapı İnşaat ve Bilişim
Müşterilerini para olarak görmeyen bi firma is bitirici ve en küçük bi sıkıntıda acil destek veren ekip ile kurumsallaşma yolunda hızla ilerliyor başarilarinin daim olmasini diliyorum.
/
Abdulkerim Korkmaz
07 KORKMAZ GIDA LTD.STİ
İşini güzel ve düzenli yapan bir firma kendileri ile 7 senedir çalışıyorum. Nerdeyse 7/24 ulaşarak canlı destek alabiliyorsunuz. En güzel yanlarından biride bu kendi işleriyle alakalı olsun veya olmasın bir çok konuda canlı destek ile yardımcı olmalarıdır. Onarcade Oyun scripti , Word pres ve e- Ticaret sitesi sahiplerinin kesinlik çalışması gereken bir firma. Eğer daha önce bu firma ile çalışmadığsanız bence hala çok geç değil.
/
İbrahim Gözüküçük
komikoyunlar.net